Yeni Yıl Kartı Alarak Katkıda Bulunabilirsiniz

Kredi Birliği Kooperatifi, doğal afetlerden etkilenen ülkelerde kredi birliklerini desteklemek için bir bağış kampanyası konusunda Dünya Kredi Birliği Konseyi’ne (WOCCU) katıldı. Kredi birliği, müşterilere bu yıl Noel kartları gönderirken dijital ortamda dijital kart almalarını ve bir elektronik kart karşılığında bağış yapmasını istiyor. Kampanya, doğal bir felaketten sonra yardım, gönüllüler ve teknik uzmanlık sağlayan bir girişim olan Project Storm Break’i desteklemek üzere başlatıldı. İlgilenenler, çevrimiçi olarak katkıda bulunabilir ve hediyelerini Project Storm Break fonuna atayabilirler. Buna karşılık, bir veya birkaç kart seçip indirebilecek ve şablon mesajlarını özelleştirebilecekler.

https://www.thenews.coop/134605/sector/credit-unions/co-op-credit-union-woccu-launch-digital-christmas-cards-disaster-funds/

Kredi Kooperatifi Birliği ve WOCCU, aynı zamanda, ortakların, #ProjectStormBreak , @WOCCU ve @CoopCreditUnion etiketlerini kullanarak sosyal medya kampanyalarını desteklemelerini teşvik ediyor. Tebrik Kartı Derneği’ne göre, 2017 yılında yaklaşık 100 milyon Noel kartı satıldı. Hayır kurumları, her yıl hayır kurumu Noel kartlarının satışı yoluyla £50 milyon elde edildiğini tahmin ediyor. Kredi Birliği Kooperatifi yöneticisi Andrew Davey şunları söyledi: “Satın alma, yazma ve posta ücreti, hane başına £ 50’yi aşabilir. Bunun yerine, neden dijital bir Noel kartı göndermiyorsunuz? Hızlı ve kolay, kağıt yok, rahatsızlık yok ve kaydettiğiniz paradan, bağışta bulunarak kendinizden daha az şanslı olanlara yardım edebilirsiniz. ”. Kredi Birliği Kooperatifi, Birleşik Krallık’taki geniş çaplı kooperatif organizasyonlarının mevcut çalışanlarına ve emeklilerine hizmet vermektedir.

Not: Anca Voinea’nın yazısından kısaltılarak alınmıştır. Erişim

Kategori(ler): Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.