Ağ, İrlandalı Bir Federal Kooperatiftir

İrlanda Destekçiler Ağı, İrlanda’daki destekçi kulüplerin, taraftarların güveni ve hayran örgütlerinin sayısının artmasını beraberinde getiriyor. Topluluğun ana hedefleri:

İrlanda topluluğundaki üye ve taraftar katılımının ideallerini, faydalarını savunmak ve aktif olarak desteklemek. Topluluğun sahip olduğu tüm kulüpler, taraftarların güveni ve demokratik taraftarlarının grupları için ulusal düzeyde ses ve odak noktası olarak hareket etmek. İrlanda’daki ulusal lig seviyesinde daha sürdürülebilir bir oyun geliştirmek için harekete geçmelerini sağlamak amacıyla ilgili tüm paydaşlarla ilişki kurmak. Topluluğun temel hedeflerine ulaşmak için etkinlik, eğitim ve konferans düzenlemek, çevrimiçi ve basılı bilgi ve tanıtım materyalleri yayınlamak. Uygun eğitim kurslarının düzenlenmesi de dahil olmak üzere üyelerin ve diğerlerinin yararına olabilecek herhangi bir hizmet veya hizmeti sağlamak.

https://www.sdeurope.eu/clubs-groups-showcase-best-loi-aviva-workshop/

Mevcut yönetim kurulu;

Mike Derham (FORAS)

Gavan Duffy (Galway United Friends Kooperatifi)

Aidan McNelis (Finn Harps)

Barry Worthington

SD Avrupa

ISN ayrıca İrlanda Cumhuriyeti’ni temsil eden bir SD Europe üyesidir. SD Europe, futbol kulüplerinin bir bütün olarak oyunun sürdürülebilir gelişiminde anlamlı destekçi katılımı ihtiyacını karşılayan kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur. Erişim

Kategori(ler): Haberler