25. Genel Kurul Toplantısı, Nilüfer Kent Konseyi Ev Sahipliğinde Gerçekleştirilecek

Türkiye Kent Konseyleri Platformu (TKKP) 25. Genel Kurul toplantısı, 5-6 Ocak 2019 tarihlerinde Nilüfer Kent Konseyi ev sahipliğinde Bursa’da yapılacak. Açıklanan programa göre, toplantı 5 Ocak saat 09.30’da Nilüfer Kent Konseyi Başkanı Fehmi Enginalp ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in açılış konuşmalarıyla başlayacak.

Toplantının öğleden sonraki bölümünde, Ekonomi ve Yerel Yönetimler başlıklı ilk oturumunun konuşmacıları ekonomist Mustafa Sönmez ve Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İktisat Bölümünden Prof. Dr. Aziz Konukman olacak. Ekonomik Krizden Çıkış Yollarından Biri Olarak Kooperatifçilik Modeli başlığını taşıyan ikinci oturumda, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisat Bölümü öğretim üyesi ve Sosyal Ekonomi Blogu kurucularından Prof. Dr. Aylin Çiğdem Köne ile OR-KOOP Eğitim, Araştırma ve Dış İlişkiler Koordinatörü Ünal Örnek sunum yapacaklar.

Kent Konseyleri Yönetmeliği değişiklikleri ve Türkiye Kent Konseyleri Platformu çalışma yönergesi düzenlemelerinin yapılacağı toplantı 6 Ocak Pazar günü sonuç bildirgesinin hazırlanması ve kabulü ile sona erecektir.

Detaylı program metni için erişim.

Kategori(ler): Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.